Президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму Олексій Волков взяв участь в B2B Online Workshop: Ukraine-Poland, організованому VISIT Ukraine.

На зустрічі були присутні представники туристичних операторів Польщі та України.

Міські екскурсії з відвідуванням ресторанів традиційної та сучасної української кухні, beer crawl & bar crawl, заміські тури на ферми, пивоварні, виноробні, сироварні; екзотика: страуси, равлики, осетер, тропічні оранжереї, а також всілякий інтерактив — це далеко не повний перелік того, що можуть запропонувати своїм партнерам учасники Асоціації гастрономічного туризму.

Особливу увагу при проведенні презентації Олексій приділив питанням методик проведення гастрономічних екскурсій, регламентованих WorldFoodTravel Asotiation, а також питань безпеки, персональних обмежень і обмежень, викликаних поточною епідеміологічною ситуацією.

У колаборації з колегами — Guides Guild, з представниками об’єднань гідів, Асоціацією чорнобильських туроператорів, Ukrainian Hotel & Resort Association та Polska Izba Turystyki ми маємо можливість створювати і пропонувати нашим партнерам унікальний туристичний продукт.