В рамках міжнародної конференції “Дні Києва закордоном” відбулося підписання Плану практичних дій “Дорожня карта” між туристичними асоціаціями міст Києва та Баку, що сприятиме взаємовигідному посиленню міжнародних зв’язків і залученню більшої кількості туристів до обох столиць.

Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму підписала план практичних дій з розширення практичного співробітництва в сфері туризму з Азербайджанською асоціацією кулінарних спеціалістів.

Київ є драйвером туризму в Україні та потужним транспортним хабом. Значна кількість туристів, які мандрують до України, прибувають саме в столицю. Тому дуже важлива злагоджена співпраця гравців туристичного сектору. І тому закономірно, що до складу київської делегації увійшли представники всеукраїнських бізнес-асоціацій, діяльність яких пов’язана з пріоритетними напрямами розвитку туризму в Києві – гастрономічним, медичним, подієвим і МІСЕ (діловим).

Київська міська влада послідовно вживає заходів щодо надання можливої допомоги туристичному бізнесу для подолання викликів, зумовлених пандемією COVID-19 і карантинними обмеженнями. Ми впевнені, що це покладе початок плідній співпраці між нашими містами та допоможе залучити ще більше туристів!

Висловлюємо подяку Марині Хонді Заступниці голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень та Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації за сприяння розвитку української туристичної індустрії.